Архів

Архів для категорії ‘Новини’

Ексклюзивний вебінар від CLE International для України!

жовтня 12, 2018 Comments off

1Шановні колеги!

Приєднуйтесь до вебінару від видавництва CLE International!
Вперше, ексклюзивно для України, Аннік Атере проводить вебінар для викладачів французької!

Коли: 25 жовтня (16:30-17:30)

Спікер: Annick Hatterer – déléguée pédagogique CLE International

Тема: ‘Favoriser la pratique de l’oral avec les adolescents’

Dans cette formation, nous vous proposerons des pistes pour favoriser la pratique de l’oral avec les adolescents et les impliquer dans un processus d’apprentissage différencié, actionnel et interactif. Nous sélectionnerons des activités concrètes, inspirées de situations de communication réelles et adaptées à l’âge des apprenants. Nous nous focaliserons dans un premier temps sur le travail de l’écoute, le repérage sonore et la compréhension globale. Puis, nous proposerons des exploitations possibles afin non seulement de renforcer la compréhension orale, mais aussi d’encourager les apprenants à agir et interagir, reproduire et produire. Notre but étant de vous fournir des outils pour encourager vos élèves à s’exprimer et à interagir pendant les cours de français.

Зареєструватись

2

Тренінг-практикум для працівників психологічної служби області за програмою «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в освітньому закладі»

жовтня 12, 2018 Comments off

308.10-12.10.2018 року працівниками обласного центру практичної психології і соціальної роботи Іриною Грищенко та Іриною Лісовецькою  проведено навчальний тренінг-практикум для працівників психологічної служби області за програмою «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в освітньому закладі».

Протягом тренінгу Далі…

жовтня 12, 2018 Comments off

Увага!

жовтня 12, 2018 Comments off

ІV Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан упровадження та перспективи розвитку»

жовтня 11, 2018 Comments off

imagesПовідомляємо, що 8-9 листопада 2018 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «STEM-ОСВІТА: СТАН УПРОВАДЖЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники усіх рівнів освіти, методисти, фахівці навчальних центрів і бізнес-структур, управлінці та керівники закладів освіти. Далі…

Увага!

жовтня 11, 2018 Comments off

header_puzzle

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у ІХ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2019»! (puzzle-game.com.ua). У 2018/2019 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 18-22 лютого 2019 року.

Участь у ній добровільна та платна!

Організаційний внесок становить 22,00 грн. за одного учасника, з них на витрати щодо організації та проведення Гри (відправлення результатів Гри, оплата послуг Інтернету, телефонних розмов тощо) навчальний заклад залишає по 2 гривні з кожного учасника. Далі…

Увага!

жовтня 11, 2018 Comments off
unnamed

Друга сесія ‘Questions and Answers’ вже 12 жовтня!

Друзі, ми раді, що навчальний процес Нової Української Школи вже у розпалі. А ще нас тішить, що цього року дуже велика кількість першачків вчаться за посібником Smart Junior 1 for Ukraine!

Підручники вже з’являються в школах, тому ми продовжуємо підтримувати вчителів, які навчають за ними наймолодших учнів.

Ми розуміємо, що у Вас, як у професіоналів, можуть виникнути питання з приводу організаційних та методичних засад користування посібником!

Методист видавництва MM Publications Аліна Кошман з радістю надасть відповіді на усі Ваші запитання під час онлайн-трансляції у Фейсбук!

Трансляція відбудеться наживо, 12 жовтня о 14:30!

Ви можете залишити питання, яке цікавить саме Вас за посиланням! Бажаємо успіхів!

Поставити питання

Фінальний етап XХVI Всеукраїнського турніру юних хіміків

жовтня 10, 2018 Comments off

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» повідомляємо, що фінальний етап XХVI Всеукраїнського турніру юних хіміків відбудеться у місті Рівне з 28 жовтня по 02 листопада 2018 року. Організаційний супровід покладено на Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Далі…

Фінальний етап ХIV Всеукраїнського турніру юних географів

жовтня 10, 2018 Comments off

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 року №849 «Про проведення  Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року відбуватиметься фінальний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних географів на базі комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» (вул. Монастирська, 9-А, м. Полтава). Далі…

Фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків

жовтня 10, 2018 Comments off

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 року № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» повідомляємо, що фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків відбудеться у місті Івано-Франківську з 01 по 05 листопада 2018 року на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 13) та Приватного вищого навчального закладу Університет Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35). Далі…