Архів

Архів для категорії ‘Новини’

Інформація про перший етап підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 н.р.

червня 18, 2018 Comments off

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 29.01.2018р. № 23 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році» згідно з планом-графіком з 20 лютого по  15 червня 2018 року відбулися три очні сесії першого етапу підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової  загальної освіти у 2018/2019 н.р. Далі…

На Чернігівщині відбулися чергові Чернігівські педагогічні зустрічі

червня 18, 2018 Comments off

Зустрічі репки 2018 - 2 063Відповідно до плану роботи 14 – 15 червня 2018 року в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського були проведені чергові Чернігівські педагогічні зустрічі на тему «Національно-патріотичне виховання на уроках словесності». Чернігівські педагогічні зустрічі були започатковані 2003 року як захід, що збирає для обміну досвідом учителів-переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінаціях «Українська мова і література» та «Зарубіжна література». Цьогоріч на цей захід до Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського приїхали словесники – переможці та лауреати конкурсу «Учитель року» в номінаціях «Українська мова і література» та «Зарубіжна література» з Чернігова, Києва, Херсона, Кропивницького, Полтави, Миколаєва, Дніпра, Рівного, Калуша, Бахмача та ін. У зустрічах також узяли участь науковці, письменники, педагоги області. Далі…

Інформація про проведення обласного семінару для спеціалістів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад, органів місцевого самоврядування, методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів)

червня 13, 2018 Comments off

IMG_20180612_10211012 червня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся семінар із питань особливостей викладання іноземної мови у 2018/2019 навчальному році. У роботі семінару взяли участь сорок представників із 18 районів, 19 об’єднаних територіальних громад та 3 міст обласного значення. Далі…

Увага! Міжнародний літній вебінар

червня 13, 2018 Comments off

unnamed

Шановні колеги!

Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст запрошують всіх вчителів та викладачів англійської мови приєднатися до міжнародного літнього вебінару!

Коли: 13 червня 2018 року (17:00 – 18:15)

Спікер: Alex Warren is the in-house teacher trainer for National Geographic Learning.

Тема: ‘The Power of TED – Developing Effective Presentation Skills’
Let’s face it. No student really enjoys standing up in front of their peers and giving presentations in their own language, let alone in a foreign language. But it is a fear they have to overcome and a life skill that they need to master in order to be effective and successful communicators. Referencing National Geographic Learning’s Keynote series, in this webinar we’ll look at how we can use TED Talks to help develop students’ presentation skills and give them the confidence to speak in public in English.
Реєстрація Далі…

Про замовлення закладами освіти підручників для 5 та 10 класів

червня 12, 2018 Comments off

Шановні освітяни!

УВАГА! У зв’язку з тим, що багато закладів освіти допустили помилки та неточності у замовленні підручників для 5 та 10 класів, Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що замовлення приймаються до 12 червня 2018 року включно. У зв’язку з цим можливість формування зведеного замовлення буде доступна не раніше 18:00 12 червня.

Відповідно до листа  МОН №1/9-376 від 05 червня 2018 року «Про замовлення закладами освіти підручників для 5 та 10 класів» з 06 червня 2018 року на базі ІСУО та КУРС: Школи починається замовлення підручників.

Пропонуємо ознайомитись з інструкціями по роботі в системі.

Конкурсний вибір підручників для 2 етап. Інструкція для органів управління освітою.

Конкурсний вибір підручників. 2 етап. Інструкція для закладів освіти.

УВАГА!

Повідомляємо, що були проведені  вебінар на тему:
“Конкурсний відбір підручників для 5 та 10 класу”
Посилання на канал

Посилання на вебінар

КУРС:Школа — завантажити інсталятор програми
реліз 0175 R1 від 06 /06/ 2018 р. Завантажити

Увага!

червня 12, 2018 Comments off

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу, що змінено номери телефонів структурних підрозділів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського:

1.

Лисенко Ірина Василівна проректор з науково-методичної роботи

677-868

2.

Відділ керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів)

677-647

3.

Відділ суспільно-гуманітарних дисциплін

677-944

4.

Відділ планування в системі підвищення кваліфікації

677-898

5.

Кафедра педагогіки, дошкільної та початкової освіти

677-868

Літні мовні табори у Корюківській об’єднаній територіальній громаді

червня 11, 2018 Comments off

IMG_20180608_105621Продовжують свою роботу літні мовні табори. Сто шістдесят сім учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади із задоволенням спілкуються англійською та німецькою мовами. Проектна, групова робота, круглі столи, рольові ігри, інтерактивне коло, драматизація забезпечили соціальну взаємодію учнів у процесі іншомовної комунікації. Мотивує дітей спілкуватися іноземною мовою й волонтер Корпусу Миру США в Україні Метті Ропелевскі, які працює в Корюківській гімназії Корюківської міської ради. Насичено та весело проходять заняття: Далі…

Велика перемога маленької Поліни з Довжика!

червня 8, 2018 Comments off

3

01 червня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася XI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2018». Учасниками олімпіади стали діти дошкільного віку, учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні професійно-технічних училищ та студенти закладів вищої освіти України.

Мета олімпіади: духовно-моральне виховання дітей та молоді на засадах християнської педагогіки.

Оцінювали знання та творчість учасників члени журі: богослови, релігієзнавці, психологи, педагоги, вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі шкіл, викладачі ЗВО з предметів духовно-морального спрямування.

Єдиними представниками від Чернігівської області на всеукраїнському етапі олімпіади стали Далі…

Волонтер проекту «GoCamps» у Прилуках

червня 8, 2018 Comments off

7

У Прилуцькому комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр творчості дітей та юнацтва» Прилуцької міської ради для двадцяти учнів 6 − 7 класів закладів загальної середньої освіти міста, які відвідують гурток «Англійська мова», організована робота літньої англомовної школи.

Завдяки активній роботі керівника гуртка Ольги Циганко, яка впродовж двох років бере участь в освітньо-культурному проекті «GoCamps» із залученням іноземних волонтерів під гаслом «Ukraine is calling for you», цьогоріч у літній мовній школі ЦТДЮ працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Грегорі Аймаро.

Грегорі – 28-річний американець, який народився в Чикаго та має українське родинне коріння. Далі…

червня 8, 2018 Comments off