Головна > Новини > Анонс фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

квітня 14, 2017

Емблема турніру філософів і релігЗ 19 до 22 квітня 2017 року в місті Чернігові на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського буде проведено фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців ідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2017 № 2.2-396).

Мета турніру: популяризація філософських знань серед учнівської молоді, духовно-моральне виховання школярів.

Цьогоріч  свої знання, практичні уміння й навички продемонструють в інтелектуальних поєдинках 74 учні з Донецької, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Чернігівської областей та міст Полтави, Сум, Черкас,  Харкова.

Урочисте відкриття фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців відбудеться 19 квітня о 15.00 за адресою: Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва, проспект Перемоги, 112.

Місце проведення фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців із 20 до 22 квітня за адресою: Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, провулок Коцюбинського, 4.

Програмою заходу передбачено екскурсії до Чернігівського національного архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Чернігів», пам’яток архітектури XI століття – Антонієвих печер та Іллінської церкви. Учасники турніру відвідають Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

Урочисте закриття фінального етапу – 22 квітня о 12.00 за адресою: Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва, проспект Перемоги, 112.

Програма проведення турніру додається.

Телефони для довідок:

(0462) 4-32-49, 066-650-49-75 (Фарбак Тетяна Миколаївна)

(0462) 72-27-93, 066-669-49-18  (Вошкіна Інна Анатоліївна)