Головна > Новини > Чернігівщина пишається своїми переможцями!

Чернігівщина пишається своїми переможцями!

квітня 18, 2017

pwYq_xuGJQwУже позаду лишилися напружені дні інтелектуальних випробувань з української мови і літератури. Добігає кінця і 2016-2017 навчальний рік, який став для Чернігівщини врожайним на перемоги й здобутки!

ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури:

• Дорошенко Анастасія Анатоліївна, учениця 9 класу Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області – диплом ІІ ступеня;
  • Зуй Вікторія Сергіївна, учениця 10 класу Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької районної ради Чернігівської області – диплом ІІІ ступеня;
  • Андряник Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області – диплом ІІІ ступеня;
  • Кабанець Сніжана Сергіївна, учениця 10 класу Прилуцької гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області – диплом ІІІ ступеня.

ІV етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:

Переможець у номінації «Література» – Буланенко Лада Володимирівна, учениця 5 класу Вознесенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Чернігівської районної ради (твір «А я справжня українка»).

ІV етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Іванова

Марія Володимирівна

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Чернігівської

міської ради

Пилипенко

Вікторія Вікторівна

Дроздівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Куликівської районної ради Чернігівської області

Корж

Карина Ігорівна

Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради м. Чернігів

Леус

Марія Григорівна

Мринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області

Бурч

Анастасія Валентинівна

Іваницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівської області
Головня

Вероніка Максимівна

Новгород-Сіверська гімназія № 1 імені                          Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Дорошенко

Анастасія Анатоліївна

Прилуцька гімназія № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області

Руденко

Катерина Миколаївна

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради

Богомолова

Анастасія Артемівна

Деснянська гімназія Деснянської селищної ради Чернігівської області

Кіскіна

Владислава Олександрівна

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів              № 20 Чернігівської міської ради

студенти ВНЗ III рівнів акредитації

(негуманітарний  профіль)

Смаглюк

Аліна Геннадіївна

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку

студенти ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації

(гуманітарний  профіль)

Микитенко

Аліна Віталіївна

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

студенти ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації

(негуманітарний  профіль)

База

Катерина Тарасівна

Чернігівський національний технологічний університет
Коваленко

Аліна Михайлівна

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Олімпіади й конкурси дали змогу черговий раз учням реалізувати власну творчість, продемонструвати високий рівень знань з української мови і літератури, завзятість і наполегливість у досягненні поставленої мети!

Перемога учнів – це перемога вчителя! Щира подяка педагогам  за майстерність, професіоналізм, реалізацію компетентнісного підходу в навчанні молоді!

Українське суспільство потребує таких освічених, високоінтелектуальних і духовно багатих особистостей, які є надійним майбутнім нашої Української держави!

BWk7xqzYkOQ

KRD0z2L9Xgs