Головна > Новини > У Чернігові стартував фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

квітня 20, 2017

IMG_9066З метою популяризації філософських знань серед учнівської молоді, духовно-морального виховання школярів 19 квітня 2017 року в м. Чернігові розпочався фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2017 №2.2-396). Урочисте відкриття турніру відбулося в Чернігівському обласному Палаці для дітей та юнацтва.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Наталія Андріївна Романова, заступник голови – керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, Людмила Леонідівна Хоружа, завідувач кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, голова журі фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, Юрій Євгенович Решетніков, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, кандидат філософських наук, заступник голови журі фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.

Успіхів, нових перемог і Божого благословення  учасникам турніру побажали отець Іван, настоятель храму святого архистратига Божого Михаїла Української Православної Церкви; отець Роман, секретар Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятель храму святої великомучениці Катерини м. Чернігова.

Учасників освітянського заходу привітали кращі творчі колективи Чернігівщини.

ІІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців проводитиметься з 19 по 22 квітня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія».

Цього року свої знання, практичні вміння й навички продемонструють в інтелектуальних поєдинках 73 учні з Донецької, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Чернігівської областей та міст Полтави, Сум, Черкас,  Харкова. Упродовж чотирьох днів юні філософи та релігієзнавці будуть змагатися за перемогу, обмінюватися набутим досвідом і знаннями, спілкуватися в колі нових друзів.

Програмою заходу передбачено екскурсії до Чернігівського національного архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Чернігів», пам’яток архітектури XI століття – Антонієвих печер та Іллінської церкви. Учасники турніру відвідають Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, насолодяться старовинною архітектурою й затишною атмосферою Чернігова.

Хід подій фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців висвітлюється в засобах масової інформації.