Головна > Новини > Відбувся обласний семінар директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів

травня 18, 2017

IMG_992617 травня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся обласний семінар директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (МНВК) з проблеми «Організація профільного та професійного навчання в умовах МНВК».

Відкрив семінар Заліський Анатолій Андрійович, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент. Анатолій Андрійович зосередив увагу на проблемах, які постають перед працівниками МНВК в умовах реформування освітньої галузі та створення об’єднаних територіальних громад.

Шестаковський Леонід Львович, голова ради директорів МНВК України, директор Степанівського МНВК Менського району, детально зупинився на функціях, які виконують МНВК в системі загальної середньої освіти. Він наголосив, що МНВК є ресурсними центрами освітніх округів, важливим завданням яких є допрофільна підготовка та дієва профорієнтаційна робота. За матеріалами наради в МОНУ висвітлив питання про роль і місце МНВК в Новій українській школі.

Гріненко Віктор Володимирович, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти (НМЦ ПТО) в Чернігівській області, зупинився на питанні реформування професійної освіти, акцентував увагу на дотриманні нормативних документів при розробленні робочих навчальних планів з професійної підготовки учнів.

Про особливості проведення ліцензування та атестації МНВК з урахуванням вимог чинного законодавства доповів Кривопиша Федір Петрович, методист НМЦ ПТО в Чернігівській області.

Досвідом розроблення навчальних програм з технологій для учнів 10-11 класів поділився Полюхович Ігор Васильович, заступник директора Степанівського МНВК Менського району.

Ровник І.А., методист відділу природничо-математичних дисциплін ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського