Головна > Новини > Освітній форум «Простір GROW UP» 2017

Освітній форум «Простір GROW UP» 2017

червня 30, 2017

21-23 червня 2017 року на базі Бердянського державного педагогічного університету проведено ІІ Всеукраїнський освітній форум «Простір GROW UP», присвячений питанням теорії та практики інклюзивної освіти в дошкільній освіті. У форумі взяла участь методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Антоненко О.М.

У рамках форуму проведено пленарне засідання, майстер-класи, лекційні заняття провідних науковців Бердянського державного педагогічного університету.

У режимі діалогу учасники заходу обговорили актуальні проблеми дошкільної освіти в Україні, питання упровадження інклюзивної освіти в практику роботи дошкільних навчальних закладів, психологічного супроводу сім’ї, профілактики емоційного вигорання педагогів в умовах інклюзивного навчання та модернізацію освітньо-виховного процесу в дошкільній освіті.

Усім учасникам форуму «Простір GROW UP» були вручені сертифікати.