Головна > Новини > Впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

Впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

липня 11, 2017

_20170710_124515(1)04-08 липня 2017 року в м. Ірпінь відбувся тренінг для тренерів та обласних координаторів із питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Тренінг здійснювався за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та Європейського фонду освіти (ЄФО).

Метою заходу було ознайомлення учасників із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою; поглиблення розуміння інтегрованого підходу; розвиток навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів; ознайомлення з організацією освітнього середовища орієнтованого на дитину.

У тренінгу взяли участь методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з 24 регіонів України і м. Києва. Чернігівський ОІППО імені К.Д. Ушинського представляли Бурнос В.В., завідувач відділу дошкільної та початкової освіти, Красногор Т.Ф. та Шоколенко Л.М., методисти відділу.

Забезпеченням змістової складової тренінгу займалися робоча група зі створення проекту Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою, Національна академія педагогічних наук України, Європейський фонд освіти, Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» та навчально-виховний комплекс «Новопечерська школа» м. Києва.

У ході п’ятиденного тренінгу проведено різноманітні інтерактивні вправи, робота в групах, практикуми з проведення «Ранкової зустрічі», організації освітнього середовища, моделювання навчальної програми, обмін думками.

У заключному засіданні роботи круглого столу взяли участь Гриневич Л.М., Міністр освіти і науки України та Хобзей П.К., заступник Міністра, які підкреслили важливість пілотного впровадження проекту нового Державного стандарту загальної початкової освіти нової української школи.

IMG_20170706_153123

IMG_20170706_180742