Головна > Новини > Завершився тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

липня 21, 2017

IMG_20170718_151737 (1)Протягом чотирьох днів команда вчителів пілотних шкіл (Чернігівської ЗОШ І ступеня № 25; Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Прилуцької міської ради; Ріпкинської ЗОШ  І-ІІІ ст. № 2 Ріпкинського району; Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Ніжинської міської ради) працювала під керівництвом тренерів – методистів Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти імені К.Д. Ушинського Красногор Т.Ф., Шоколенко Л.М. та завідувача відділу дошкільної та початкової освіти Бурноса В.В.

За цей час вчителі познайомились із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою, поглибили розуміння Концепції “Нової української школи”, розвинули навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів, розширили свої знання щодо особливостей організації орієнтованого на дитину освітнього середовища.

Під час “круглого столу” Довбня В.М., проректор ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук, доцент зазначив, що участь у тренінгу для вчителів ― це початок довгого та складного шляху реформування початкової освіти, який можна буде пройти лише за умови партнерства школи, сім’ї та громади.

Бурнос В.В., завідувач відділу дошкільної та початкової освіти окреслив подальші кроки щодо впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти в пілотних школах у Чернігівській області на належному рівні та наголосив, що працівники інституту післядипломної педагогічної освіти будуть сприяти якісному та продуктивному процесу дослідно-експериментальної роботи за темою “Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції “Нової української школи”.

Тренінг завершився, на якому акцентувалися питання проведення дослідно-експериментальної роботи за темою “Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції “Нової української школи”. Учасники поділилися своїми думками щодо  участі в тренінгу, роботи тренерів та співпраці з колегами, висловили своє бачення подальшої співпраці в рамках експерименту. Учителі зазначили, що для них на першому місці дитина, і їх завдання зробити все, щоб вона отримувала від навчання в школі задоволення. Адже у всіх нас спільна мета – Нова українська школа!

IMG_20170718_100330 (1)

IMG_20170718_142120 (1)