Головна > Новини > Громадське обговорення проекту Державного стандарту початкової освіти

Громадське обговорення проекту Державного стандарту початкової освіти

серпня 3, 2017

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти.

Проект доступний для обговорення на сайті Міністерства: http:mon.gov.ua (розділ «Громадянам» – «Консультації з громадськістю» -«Громадське обговорення – 2017»).

Документом визначено:

• мету та принципи організації освітнього процесу в початковій школі;
  • загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей;
  • державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, поданих через мету, загальні цілі, уміння та очікувані результати навчання за освітніми галузями;
  • співвідношення між освітніми галузями й гранично допустимим навантаження, що подано в Базовому навчальному плані.

Проектом передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві. Формування знань, умінь, що є сутністю компетентнісного підходу, забезпечують у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, проводити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти й брати участь у справах громади.

З метою удосконалення нормативного документу просимо до 12 серпня 2017 року надіслати конструктивні зауваження та пропозиції від усіх зацікавлених установ на електронну адресу відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО імені К.Д. Ушинського: viddildpo213@gmail.com.