Головна > Новини > ІІІ Міжнародна науково-практична конференції «STEM-освіта: стан упровадження та перспективи розвитку»

жовтня 10, 2017

STEM-Logo19-10 листопада 2017 року Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку» з метою пошуку, виявлення ефективних підходів і технологічних рішень застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку.

До участі запрошуються науковці, аспіранти й докторанти, педагогічні працівники навчальних закладів, методисти, фахівці в галузі інформаційних технологій та прикладних дисциплін.

Програмою конференції передбачено робота секцій: «Розвиток STEM-напрямків у позашкільній освіті», «Реалізація ідей STEM-навчання у початковій школі», «STEM-освіта в середній та профільній школах», «Проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів», «Методика роботи у Всеукраїнському науково-методичному віртуальному STEM-центрі».

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/IzEWVFewOx6IA1qL2 до 6 листопада 2017 року.

Лист Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”  від 03.10.2017 №21.1/10-2162 “Про проведення  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»