Головна > Новини > VIІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

жовтня 11, 2017

кобзарІз метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління 10 жовтня 2017 року у навчальних закладах Чернігівської області відбулися урочистості з нагоди початку VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою конкурсу є підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Щорічно в престижному Конкурсі беруть участь школярі 5-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студенти та курсанти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації з різних куточків України.

Міжнародний Конкурс формує майбутню плеяду літературних митців – молодих письменників, журналістів.

У підтвердження відкриття Конкурсу учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів надіслали світлини урочистостей.

Так, у Чернігівському колегіумі № 11 відбулося відкриття та проведення І (шкільного) етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Кабінет народознавства радо зустрічав гостей свята. Із вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Кравченко Любов Іванівна. На урочистостях звучала поезія нашого безсмертного Кобзаря,  учениця 11-В класу, бандуристка Андрущенко Аліна виконала славетну пісню на слова Т.Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…». Закінчилося свято віршем учениці 11-В класу Іценко Вікторії «До тебе йду, Тарасе…»:

Ти вір Тарасе, у наш народ,

А «Заповіт» твій – завжди у силі!

Изображение 483

Изображение 676