Головна > Новини > Навчальний тренінг для прийомних батьків, батьків-вихователів

Навчальний тренінг для прийомних батьків, батьків-вихователів

жовтня 12, 2017

IMG_182811 жовтня на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді методистом обласного центру практичної психології і соціальної роботи Лісовецькою І.М. для прийомних батьків, батьків-вихователів проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Формування адекватної самооцінки у дітей та підлітків».

У ході заняття акцентовано увагу на дитячих потребах, впливі самооцінки на подальше становлення дитини. Обговорено причини участі дітей у небезпечних квестах. Наголошено на тому, що нерозуміння, неувага до дитячого життя, не виділення часу, байдужість до проблем, які хвилюють дітей, зверхність або, навпаки, надмірний контроль та гіперопіка, накопичуючись, призводять до формування закритості дитини, відчуття в неї самотності та непотрібності, пошуку можливих виходів з таких ситуацій відповідно до її рішень та можливостей. цих небезпечних квестів відображає проблеми, які є не лише в дітей, а й у суспільстві загалом, насамперед у ставленні дорослих до дітей.

У ході семінару прийомними батьками та батьками-вихователями практично опрацьовані вправи, які спрямовано на формування адекватної самооцінки у дітей; надані рекомендації щодо шляхів взаєморозуміння між батьками та дітьми, підвищення самоповаги дитини до себе.

Методист Центру                                                                 І.М.Лісовецька