Головна > Новини > Інформація про засідання науково-методичної ради

Інформація про засідання науково-методичної ради

жовтня 12, 2017

11 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського. На раді Жеребцова Н.М., методист відділу дошкільної та початкової освіти та Купрій В.І., завідувач ДНЗ № 25 Прилуцької міської ради, презентували матеріали про хід та завершення дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з проблеми «Мистецька спадщина рідного краю як засіб патріотичного виховання старших дошкільників» на базі дошкільного навчального закладу № 25 Прилуцької міської ради.

Кузьменко І.І., заввідділу моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання та атестації закладів освіти розповіла про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників закладів системи загальної середньої освіти у 2016-2017 н.р.

Булгакова Є.К., методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін  ознайомила присутніх зі змінами до умов проведення IIІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Члени науково-методичної ради схвалили та рекомендували до використання в практичній діяльності педагогічними працівниками області 5 методичних рекомендацій педагогічних працівників Чернігівщини, 2 програми гуртків позашкільних навчальних закладів та 5 навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму КПНЗ «Мала академія наук».

Секретар науково-методичної ради                                                                       Т.М. Пригодій

Коментувати не дозволено.