Головна > Новини > Урочистості з нагоди відкриття XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

листопада 10, 2017

sn1489imok9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця, відзначає День української писемності та мови. Саме цього дня, із нагоди свята, за доброю традицією відбулося відкриття XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови, який названо іменем відомого мецената Петра Яцика.

Конкурс проводиться з метою піднесення престижу української мови в молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури.

У закладах загальної середньої освіти Чернігівської області відбулися  урочистості, приурочені до Дня української писемності та мови, із нагоди відкриття XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Яскраві світлини учнів та учителів Чернігівщини засвідчили справжнє свято мудрості і знань тих, хто любить і шанує українську мову – найдорожчий скарб, даний українцям.

IMG_0630_Пiскiвс_ка_ЗОШ_I-III_ст.

Пiскiвс_ка_ЗОШ_I-III_ст.