Головна > Новини > Вебінар “Конкурс «Учитель року» як засіб підвищення професійної майстерності педагога”

листопада 10, 2017

10 листопада 2017 року відбувся вебінар за участю завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методистів органів місцевого самоврядування, відповідальних за організацію методичної роботи, керівників закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, викладачів закладів професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та вчителів закладів освіти області.

Вебінар відкрив Довбня В.М., проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, який підкреслив важливість й прозорість проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та побажав, щоб цьогорічний конкурс відкрив нові імена переможців.

У роботі вебінару брали участь науково-педагогічні працівники та методисти інституту, які розкрили питання з даної проблеми, зокрема:

- «Особливості організації та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» – Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів);

- «Організаційні умови проведення конкурсних випробувань з української мови та літератури» – Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання, член журі;

- «Проведення конкурсних випробувань з фізики» – Давиденко А.А., завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, доктор педагогічних наук, професор, голова журі та Ячний Г.М., завідувач відділу природничо-математичних дисциплін, член журі;

- «Особливості проведення конкурсних випробувань з німецької мови» – Одінцова Л.П., методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін, член журі;

- «Особливості конкурсних випробувань у номінації «Фізична культура» – Желізний М.М., доцент кафедри гімнастики, хореографії та плавання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, голова журі;

- «Організаційні питання проведення першого та другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» – Бойко Л.М., методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів).

Методист відділу                                                                 Л.М.Бойко

Запис вебінару

Матеріали вебінару