Головна > Новини > ІV обласна фотовиставка «Я – такий як ти!»

ІV обласна фотовиставка «Я – такий як ти!»

грудня 1, 2017

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою.

Оскар Уайльд

10380_3 Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відділом інтернатних закладів та інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського розгорнуто експозицію ІV обласної фотовиставки «Я – такий як ти!», на якій зібрано близько двохсот світлин дітлахів з особливими потребами зі всієї області.

Веселі оченята, щирі посмішки, враження від першого дзвоника, пустощі на засніженому подвір’ї, емоції від побаченого вперше моря зображені на цих фотографіях. Кожна усмішка, засвідчує одне – незважаючи на свої особливості усі вони радіють життю і є повноправними громадянами нашої країни. У рамках фотовиставки відбулося підбиття підсумків фотоконкурсу. Неупереджене журі з числа відвідувачів виставки одностайно визначило переможців. Ними стали:

Номінація «Світ навколо мене»

Федорова Альбіна, учениця Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Прилуцької міської ради – І місце;

Петрик Юрій, учень Лосинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району– ІІ місце;

Бондаренко Софія, учениця Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Новгород-Сіверської міської ради – ІІІ місце.

Номінація «Я та мої домашні улюбленці»

Лісовська Анна, вихованка дошкільного навчального закладу № 23 Чернігівської міської ради – І місце;

Фефелова Влада, учениця Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Чернігівської міської ради – ІІ місце;

Авраменко Марина, учениця Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бахмацької районної ради – ІІІ місце.

Номінація «Я серед інших»

Потичев Ренат, учень Ніжинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ніжинської міської ради – І місце;

Кравцова Владислава, учениця КЗ «Березнянський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради – ІІ місце;

Воропай Дмитро, учень Прилуцької гімназія № 5 імені В. А. Затолокіна Прилуцької міської ради – ІІІ місце.

Номінація «Я такий як ти»

Петров Гліб, учень Чернігівської. загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Чернігівської міської ради – І місце;

Кондратенко Руслана, учениця Талалаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Талалаївської районної ради – ІІ місце;

Геймал Анастасія, учениця Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 «Престиж» Ніжинської міської ради – ІІІ місце.

Усі учасники фотоконкурсу будуть  нагороджені дипломами, а переможці – ще й подарунками.

Відділ інтернатних закладів та інклюзивного навчання

viber image3

viber image5