Головна > Новини > Навички кризового консультування та формування стресостійкості

Навички кризового консультування та формування стресостійкості

грудня 2, 2017

IMG_82Від 27 листопада до 1 грудня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проходили тематичні п’ятиденні курси з підготовки практичних психологів з проблеми «Навички кризового консультування та формування стресостійкості».

Під час занять з елементами тренінгу було висвітлено такі теми: «Психічний стрес та його ознаки у дітей та дорослих», «Вікові особливості перебігу гострих стресових реакцій у дітей»,  «Особливості надання первинної психологічної допомоги», «Допомога дітям різних вікових груп після травматичної події», «Кризове консультування». Останні два дні були присвячені особливостям впровадження тренінгової програми розвитку навичок психологічного відновлення школярів у навчальних закладах.

28 учасників навчального курсу отримали сертифікати та методичні матеріали.

Методист Центру                                                                            І.Лісовецька