Головна > Новини > П’ята відбіркова гра VIII Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області

грудня 4, 2017

1202 грудня 2017 року Національна суспільна телерадіокомпанія України «Чернігівська регіональна дирекція» транслювала п’яту відбіркову гру VIII Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

Помірятися ерудицією і кмітливістю зібралися команди: «Фенікси» Варвинського району (педагог-тренер Олександр Дегтяренко), «Інтел» Городнянського району (педагог-тренер Анжеліка Буйна), «Ерудити» Корюківського району (педагог-тренер Валентина Шишкун) та «Драйв» Гончарівської об’єднаної територіальної громади (педагог-тренер Людмила Тарасенко).

Протягом усієї гри атмосфера на розумовому ринзі була справді напруженою. Глядачі у студії всіляко та активно уболівали і підтримували своїх улюбленців бурхливими оплесками, підбадьорюючими плакатами та емоційними вигуками.

У перерві між іграми своїм яскравим виступом створювала настрій глядачам талановита група «LiveN» у складі Артура Атрощенко та Олександра Козянко.

Переможцями п’ятої відбіркової гри «Віват, інтелект-2017!» стали учасники команди «Фенікси» Варвинського району. Вітаємо усіх учасників і переможців з успішною та яскравою грою!

У наступній грі Чемпіонату візьмуть участь команди: «Кліо» міста Ніжина, «Тоніка» Ічнянського району, «Спектр» Козелецького району, «Мудра сова» Корюківської об’єднаної територіальної громади.

_нтел

Драйв