Головна > Новини > На Чернігівщині розпочато обласний етап учнівських олімпіад

На Чернігівщині розпочато обласний етап учнівських олімпіад

січня 11, 2018

IMG_1313Традиційно ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів розпочався 10 січня олімпіадою з української мови і літератури, у якій взяли участь 157 учнів 8 – 11 класів навчальних закладів області.

Урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад відбулося в ліцеї № 15 м. Чернігова (директор Жовтопляс О. І.). Привітав юних філологів Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Микола Анатолійович побажав учасникам успіхів, натхненної роботи, нових перемог.

Зі специфікою цьогорічних олімпіадних завдань з української мови і літератури присутніх ознайомила голова журі Ганна Баран, завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат філологічних наук, доцент.

Обдаровану учнівську молодь Чернігівщини привітали творчі колективи ліцею № 15, які створили святкову атмосферу.

Протягом чотирьох годин учасники олімпіади виконували завдання, укладені з урахуванням компетентнісного підходу в умовах формування Нової української школи.

Школярі, змагаючись ув особистій першості, виявили самобутні таланти, продемонстрували нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань і вміння застосовувати набуті знання в конкретних ситуаціях.

Олімпіада – це свято інтелекту, розуму, креативних ідей і суджень. Проте переможцями стануть ті, хто ретельно до нього готувався.

Тож бажаємо успіхів і творчих перемог, віри в невичерпні можливості людського розуму в ім’я процвітання нашої України!

Олімпіада-2018 укр. 035