Головна > Новини > Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із англійської мови та фізики

січня 12, 2018

IMG_138511 січня 2018 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із англійської мови та фізики. Сто дванадцять юних філологів англійської мови та сто двадцять сім учасників олімпіади з фізики зібралися у ліцеї № 15 (директор Жовтопляс О.І.) аби продемонструвати свої знання та практичні вміння.

Із вітальним словом до учасників інтелектуального змагання звернувся Микола Анатолійович Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Микола Анатолійович побажав усім присутнім чесних перемог, успіхів та наголосив на значущості вміння спілкуватися англійською мовою у сучасному світі.

Валентина Михайлівна Коваль, заступник голови журі олімпіади з англійської мови, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та Андрій Андрійович Давиденко, голова журі олімпіади з фізики, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту, доктор педагогічних наук, професор побажали учням успішно пройти змагання.

Святковий та піднесений настрій учням і керівникам команд створювали ансамбль бандуристів Комунального вищого навчального закладу «Чернігівський музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради (директор Суховерський В.М.) та Варвара Ярошевич, солістка талант – студії «Viva» Комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва» (директор Мельниченко І.О.).

Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівських олімпіад із англійської мови та фізики були складені відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та орієнтовані на рівень складності завдань IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із відповідних навчальних предметів.

До оцінювання виконаних учнівських робіт були залучені вчителі фізики та англійської мови області, науково-педагогічні працівники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Бажаємо усім учасникам олімпіади з англійської мови та фізики подальших успів, інтелектуальних перемог.