Головна > Новини > Інформація щодо проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та екології

січня 12, 2018

IMG_169412 січня 2018 року на базі Чернігівського колегіуму №11 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та екології .

Учасниками олімпіади з історії стали 132 учні 8-11 класів, з екології – 58 учнів 10-11 класів.

Завдання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії були укладені відповідно до листа Міністерства освіти і науки України з урахуванням нових тенденцій історичної освіти. При складанні завдань враховано тематику програмового матеріалу з  предмету. Для кожного класу запропоновано десять завдань, які дають змогу учасникам олімпіади продемонструвати рівень історичного мислення, виявити рівень знань, вмінь та навичок щодо фактичного матеріалу (понять, історичних карт, хронології, персоналій). Завдання містять ілюстративні матеріали (зображення об’єктів архітектури і мистецтва, картосхеми, фотографії). Для перевірки олімпіадних робіт передбачено відповідні критерії їх оцінювання.

Учасникам олімпіади з екології запропоновані тестові завдання різного рівня складності, які складені предметно-методичною комісією з врахуванням методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Характерною особливістю олімпіади з екології є захист власних науково-дослідницьких екологічних проектів учнів.

Учасників олімпіад привітали Довбня В.М., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук, Мокрогуз О.П., голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Карпенко Ю.О., голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, кандидат біологічних наук.

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці танцювального колективу спортивного бального танцю «Глорія» Чернігівського колегіуму №11.