Головна > Новини > Стартував фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

лютого 6, 2018

IMG_0118З метою піднесення ролі вчителя, сприяння творчим педагогічним пошукам щорічно проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням з фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками розбудови Нової української школи.

06 лютого 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулося урочисте відкриття фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», в якому взяли участь Конопацький Микола Анатолійович, голова оргкомітету Конкурсу, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Заліський Анатолій Андрійович, заступник голови оргкомітету, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернувся Конопацький Микола Анатолійович, який привітав кращих педагогів Чернігівщини – учителів фізики, української мови та літератури, німецької мови, фізичної культури та побажав успіхів і перемог.

Гостей та учасників заходу урочисто привітали учні початкових класів Чернігівської ЗОШ I-III ступенів №3 Чернігівської міської ради.

З метою психологічної підтримки конкурсантів методистами обласного центру практичної психології і соціальної роботи проведено тренінг «Психологічна готовність до конкурсних випробувань».

Упродовж першого дня конкурсанти продемонструють свою фахову майстерність під час випробування «Навчальний проект». 07 лютого 2018 року вчителі матимуть можливість презентувати педагогічні здобутки у конкурсному випробуванні «Урок».

Результати конкурсних випробувань будуть розміщені у розділі «Учитель року – 2018» на сайті обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Бажаємо успіхів та професійного зростання!

IMG_2062