Головна > Новини > Інформація про фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Інформація про фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

лютого 8, 2018

IMG_1686На виконання наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 26.01.2018 №20 «Про підсумки відбіркового та проведення фінального етапів другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2018» 06-08 лютого 2018 року відбувся фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2018» (далі – Конкурс) у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

У фінальному етапі Конкурсу взяли участь 20 педагогів: 5 учителів із міських закладів освіти, 11 − із сільських (3 – із закладів освіти об’єднаних територіальних громад), 4– із закладів освіти обласного підпорядкування.

Серед учасників фінального етапу Конкурсу 12 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 3 − «спеціаліст першої категорії», 4 − «спеціаліст другої категорії», 1  − «спеціаліст». Педагогічне звання «учитель-методист» має 1 учасник, «старший учитель» − 5.

Упродовж фінального етапу Конкурсу проведено випробування «Навчальний проект» та «Урок».

Урочисте відзначення переможців та лауреатів відбулося в комунальному позашкільному навчальному закладі Чернігівському обласному палаці та юнацтва. З вітальним словом до присутніх звернулися Наталія Романова, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Валентин Мельничук, перший заступник голови Чернігівської обласної ради, Микола Конопацький, начальник Управління Чернігівської обласної державної адміністрації та Тетяна Матвеєва, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки.

Переможцями другого туру всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2018» стали:

Казаніна Тетяна Олександрівна, учитель української мови та літератури Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою,

Нестерук Оксана Олексіївна, учитель фізики Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області,

Костишина Олена Миколаївна, учитель німецької мови Чернігівського ліцею №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області,

Лахадинов Євгеній Олександрович, учитель фізичної культури комунального закладу «Сновська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради.

Лауреатами другого туру всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2018» стали:

у номінації «Українська мова та література»

Кир’янова Наталія Григорівна, учитель Радичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області,

Коваленко Наталія Павлівна, учитель Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області,

Скрипка Тетяна Вікторівна, учитель комунального закладу Ведильцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.Ф. Блашкуна Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області,

Симиряко Ольга Юріївна, учитель Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Прилуцької міської ради Чернігівської області;

у номінації «Фізика»

Зайчик Микола Васильович, учитель Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області,

Зеленський Олександр Станіславович, учитель Куликівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куликівської районної ради Чернігівської області,

Турпітько Олександра Олексіївна, учитель Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради Чернігівської області,

Шульга Сергій Миколайович, учитель Ріпкинської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 2 Ріпкинського району Чернігівської області;

у номінації «Німецька мова»

Лебідь Ірина Миколаївна, учитель Нехаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області,

Соловей Валентина Вікторівна, учитель Варвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Варвинської районної ради Чернігівської області,

Тимченко Наталя Володимирівна, учитель Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя,

Фесенко Наталія Миколаївна, учитель Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради;

у номінації «Фізична культура»

Дворніченко Олександр Володимирович, учитель Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою,

Донець Руслан Михайлович, учитель Жавинської загальноосвітньої школи     І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області,

Павленко Юлія Валеріївна, учитель Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області,

Чорна Лілія Анатоліївна, учитель Сядринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корюківської міської ради Чернігівської області.

Усі переможці та лауреати нагороджені дипломами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та грошовими преміями.

IMG_1779

IMG_1787

IMG_1811

IMG_1952

Коментувати не дозволено.