Головна > Новини > Проведено тижневі курси для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти з впровадження профілактичної програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Проведено тижневі курси для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти з впровадження профілактичної програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

лютого 12, 2018

P80205-16132405-09 лютого 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено тижневі курси для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти з впровадження профілактичної програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учасники курсів отримали знання з проблеми торгівлі людьми в Україні, опанували методику впровадження виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» за модулями для здобувачів освіти 7-11 класів та модулем для батьків «Творимо разом світ, безпечний для дитини», що дозволяє здійснювати комплексну профілактичну роботу в освітньому закладі.

Дієвим інструментом у проведенні профілактичних заходів з попередження торгівлі людьми за зазначеною вище програмою є настільні ігри «Рожеві окуляри» та «Галопом по Европах». Практичні психологи і соціальні педагоги мали змогу не лише ознайомитися з методикою їх проведення, а й відпрацювати практичні навички впровадження ігор у систему виховних заходів передбачених програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Навчання пройшло 33 працівника психологічної служби закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти. Усі учасники отримали свідоцтва про проходження курсу з впровадження профілактичної програми виховних заходів із попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та методичний матеріал у електронному вигляді (модулі для здобувачів освіти 7-11 класів, програми гуртків і факультативів для 7-10 класів).

P80205-161324

P80207-111005

P80209-100756

P80209-120400

Коментувати не дозволено.