Головна > Новини > До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

лютого 14, 2018

Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Всеукраїнську олімпіаду з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році.

Олімпіада проводиться у два тури: дистанційний та очний. Дистанційний тур розпочинається з 15 лютого по 15 березня. Очний тур проходитиме 29 квітня 2018 року в приміщенні ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 2, станція метро «Виставковий центр».

До участі в олімпіаді запрошуються учні 11класів закладів загальної середньої освіти. Бажаючі мають пройти оn-line реєстрацію на сайті ННЦ «Інститут біології та медицини» (реєстрацію вже розпочато).

Учасникам олімпіади, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів в очному турі, нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на спеціальності: біологія, екологія, біотехнологія та біоінженерія, садово-паркове-господарство.

З деталями проведення Олімпіади можна ознайомитись на сайті ННЦ «Біології та медицини» » Київського національного університету імені Тараса Шевченка (http://biology.univ.kiev.ua).

Лист Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018 №2.2-339 щодо Всеукраїнської олімпіади з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 н.р.