Головна > Новини > Увага!

Увага!

лютого 14, 2018

Шaновні пані та панове!

DUSJLogoПропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для школярів #Нашашколанашасправа в рамках Українсько-німецького року мов 2017/18 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні!

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?

Тоді до справи – перетворіть свою школу на експериментальну лабораторію! Беріть активну участь: створіть команду та поміркуйте, як ви б хотіли змінити вашу школу та освітнє середовище на краще. Розробіть спільно проектну ідею та втіліть її у життя. Поділіться своїми ідеями та здобутками з нами та отримайте чудові призи!

Команда школярів з найкращим проектом отримає цінні призи! Крім того, учнів запросять до Києва. Три найкращих набори проектних ідей представлять у червні на національному Освітньому конгресі та опублікують на вебсторінціGoethe-Institut в Україні, як переконливі приклади активної участі школярів.

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року

Інформація про конкурс: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/spr.html

Контакт: Вікторія Коржик
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018»
viktoria.korzhyk@goethe.de

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання стосовно інформації - будемо раді відповісти на них!

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

З побажаннями найкращого,

Mit besten Grüßen

Viktoriia Korzhyk | Вікторія Коржик

Sachbearbeiterin | Асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/18»