березня 2, 2018

IMG_522901 березня 2018 року на базі Ріпкинської гімназії імені Софії Русової Ріпкинської районної ради відбувся обласний семінар на тему «Акмеологічні підходи до формування професійної компетентності вчителя як чинник інноваційного розвитку закладу освіти» за участю Усік І.А., завідувача відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, Пригодій Т.М., методиста відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Гаруса С.В., голови Ріпкинської селищної ради, Полегешко Т.В., завідувача методичного кабінету відділу освіти Ріпкинської райдержадміністрації, 27 заступників директорів з навчально-виховної роботи опорних закладів загальної середньої освіти з методичної роботи області.

Корж Н.М., директор Ріпкинської гімназії імені Софії Русової Ріпкинської районної ради, заслужений працівник освіти України, презентувала творчі надбання закладу та модель педагогічної ради «Акмеологічні аспекти формування професійних компетентностей учителя».

Соловей В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії розкрила значення методичних формувань гімназії як акмеологічної складової розвитку професійної компетентності вчителя.

Для учасників семінару було презентовано панораму фрагментів уроків із використанням ІКТ в освітньому процесі.

Учителі кафедри підготовчого відділення навчально-методичного центру гімназії представили творчий звіт кафедри «Формування життєвих компетенцій учнів початкових класів шляхом поєднання педагогічних ідей С.Ф.Русової та акметехнологій».

Учасники заходу були залучені до тренінгового заняття «Створення позитивного іміджу сучасного вчителя», проведеного практичним психологом гімназії Колесник Г.В. у кімнаті здоров’я.

У формі методичних діалогів проведено показове засідання методичного відділу навчально-методичного центру гімназії з проблеми «Домашні завдання як фактор формування ключової компетентності учнів – уміння вчитися».

Учасники семінару оглянули Центр педагогічної спадщини Софії Русової, музеї гімназії та виставку методичних надбань учителів «На шляху до успіху».

Заступники директорів з навчально-виховної роботи отримали інформаційні матеріали з питань формування професійної компетентності вчителя з використанням акмеологічних підходів.