Головна > Новини > Вивчення курсів духовно-морального спрямування у закладах загальної середньої освіти

березня 12, 2018

На початку березня 2018 року відбувся Всеукраїнський семінар методистів предметів духовно-морального спрямування обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Вивчення курсів духовно-морального спрямування у закладах загальної середньої освіти». Організаторами заходу стали Міністерство освіти і науки України та Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН  України. Учасників зустрічі привітали заступник міністра П.К. Хобзей, голова Громадської ради  В.С. Марущенко, старший єпископ Української церкви християн віри євангельської М.С. Паночко, головний спеціаліст МОН України Євтушенко Р.І., професор «Університету менеджменту освіти» НАПН України І.Л. Сіданіч та інші.

На засіданні спеціалісти обговорили нові методичні прийоми роботи з духовно-морального виховання,  місце і роль релігій у виховному процесі, актуальність формування проблем милосердя та толерантності у дітей шкільного віку. Предметом розгляду також стала робота благодійних фондів України «Живи, Буковино», «Східноєвропейська гуманітарна місія», досвід діяльності «Київської батьківської християнської асоціації «Алетея», приватної гімназії «Софія» та інших установ й організацій благодійного спрямування.

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського представила  кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки,  дошкільної та початкової освіти Л.В. Іваненко, яка під час панельної дискусії висвітлила власні міркування про стан  та перспективи розвитку духовно-морального виховання в школах  міста Чернігова й області.

Людмила Іваненко, кафедра педагогіки, дошкільної та початкової освіти

Ivanenko_n