Головна > Новини > Вісті з олімпіад!

Вісті з олімпіад!

березня 23, 2018

віт

Шаповаленко Ольгу, ученицю 10 класу Стольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області, нагороджену дипломом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Якимову Евеліну, ученицю 9 класу гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю, нагороджену дипломом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Журман Тетяну, ученицю 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Рижову Алісу, ученицю 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Філоненка Ігоря, учня 9 класу Городнянської районної гімназії Городнянської районної ради Чернігівської області, нагородженого дипломом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Сущеву Валерію, ученицю 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Дорошенко Анастасію, ученицю 10 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Шулякову Оксану, ученицю 8 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Петренко Олександру, ученицю 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Гірченко Дарину, ученицю 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Клязнику Дмитра, учня 8 класу Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради, нагородженого дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Устименка Євгена, учня 11 класу Чорнотицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сосницької селищної ради, нагородженого дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Голодяєву Поліну, ученицю 10 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, нагороджену дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Нємкевич Дар’ю, ученицю 9 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Нагорного Павла, учня 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області, нагородженого дипломами ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії та математики.

Ричок Анну, ученицю 10 класу Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради Козелецького району, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Засенок Марину, ученицю 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Чернігівської міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Харченко Анну, ученицю 11 класу Чернігівського  колегіуму №11 Чернігівської міської ради, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Городну Ольгу, ученицю 9 класу Чернігівського ліцею №22 Чернігівської міської ради, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Кузіну Єлизавету, ученицю 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Зенченко Анастасію, ученицю 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Бахмата Романа, учня 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, нагородженого дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Герасименка Віталія, учня 10 класу Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Прилуцької міської ради, нагородженого дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Гальоса Костянтина, учня 10 класу Менської районної гімназії Менської районної ради, нагородженого дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Кузьменко Альону, ученицю 10 класу Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Кухар Марію, ученицю 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Мариненко Діану, ученицю 8 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Міщенко Анну, ученицю 8 класу Коропської загальноосвітньої школи І-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка Коропської селищної ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Джим Вікторію, ученицю 9 класу Держанівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І-III ступенів Носівської районної ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Кабанець Сніжану, ученицю 11 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Арутюнян Валерію, ученицю 8 класу Бахмацької загальноосвітньої школи І-III ступенів № 1 Бахмацької районної ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Лапко Марію, ученицю 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 27 Чернігівської міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Пупова Нікіту, учня 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, нагородженого дипломами ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та інформатики.

Кроковну Катерину, ученицю 9 класу Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 “Престиж” (гімназія-загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад) Ніжинської міської ради Чернігівської області, нагороджену дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад завершився.

Вітаємо юних інтелектуалів Чернігівщини, бажаємо успіхів та подальших перемог!

Коментувати не дозволено.