Головна > Новини > Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у школярів

квітня 6, 2018

Від 2 до 6 квітня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулися тематичні курси з підготовки практичних психологів з проблеми «Навички кризового консультування та формування стресостійкості у школярів».

Під час проведення тренінгів висвітлено теми: «Психічний стрес та його ознаки у дітей і дорослих», «Вікові особливості перебігу гострих стресових реакцій у дітей»,  «Особливості надання первинної психологічної допомоги», «Допомога дітям різних вікових груп після травматичної події», «Кризове консультування». Проведені практичні вправи сприяли розвитку навичок установлення контакту, позитивного мислення, визначення потреб дітей, вміння керувати реакціями на подію, вирішення проблеми, здійснення позитивних активностей та відновлення соціальних контактів.

У тренінгах взяли участь 23 особи, які отримали сертифікати та методичні матеріали.

Обласний центр практичної психології

і соціальної роботи