Головна > Новини > Відбувся обласний семінар директорів опорних закладів освітніх округів

Відбувся обласний семінар директорів опорних закладів освітніх округів

квітня 12, 2018

20180411_11375711 квітня 2018 року на базі Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради відбувся обласний семінар директорів опорних закладів освітніх округів на тему «Забезпечення якісної освіти в старшій профільній школі».
Семінар відкрив Заліський А.А., ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник освіти України.

Олійник О.М., головний спеціаліст Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, акцентувала увагу учасників семінару на пріоритеті освітньої політики в області – розширенні мережі опорних закладів та організації їх роботи.

Заліський А.А. підкреслив важливість профільного навчання як ключового напряму модернізації системи освіти та професійного самовизначення випускника в умовах розбудови Нової української школи. Анатолій Андрійович проаналізував стан організації профільного навчання і допрофільної підготовки учнів в опорних закладах області, зосередив увагу на проблемах, що потребують вирішення.

З особливостями розвитку Козелецькоїй об’єднаної територіальної громади ознайомила Дмитренко О.Б., голова Козелецької селищної ради. Стан та перспективи освітньої галузі громади розкрила Єркіна Т.Я., заступник начальника Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, начальник відділу освіти.

На нормативно-правовому забезпеченні організації профільного навчання в опорному закладі освітнього округу зосередила увагу Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів).

Павленко Л.І., директор Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради, представила заклад загальної середньої освіти, педагогічний колектив, основні напрями роботи.

Учасники семінару долучилися до педагогічного квесту «Успіх», на якому директор гімназії, його заступники, вчителі та учні презентували складові, що сприяють забезпеченню результативної роботи:

  • урок як основну форму організації освітнього процесу та забезпечення якісної освіти;
  • співпрацю гімназії з закладами освіти та громадськістю;
  • професіоналізм учителя – складову забезпечення учнів гімназії якісною освітою;
  • систему роботи з обдарованою учнівською молоддю (на прикладі учнівського наукового товариства).

На завершення семінару директор гімназії проаналізувала досягнення учнів та педагогів Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради.

P1010010

P1010012

P1010014

P1010017

P1010026

P1010031

20180411_124100

20180411_132734

P1010039

Коментувати не дозволено.