Головна > Новини > Новий напрям роботи інституту

Новий напрям роботи інституту

квітня 13, 2018

IMG_414812 квітня 2018 року о 09.30 годин на базі Деснянського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» відбувся семінар-практикум для учнів 11 класів Деснянської громади “Поради здобувачам повної загальної освіти щодо успішного складання ЗНО – 2018 з української мови та літератури, історії України”.

Із наближенням часу проходження ЗНО до Деснянського НВК завітали викладачі ЧОІППО імені К.Д. Ушинського: Мокрогуз Олександр Петрович – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, Молочко Світлана  Рашитівна – старший  викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання, які провели для випускників Деснянської громади практичні заняття з підготовки до ЗНО з історії України та української мови і літератури.

На зустрічі були присутні 55 старшокласників та вчителі Деснянської громади. Варто зазначити, що така зустріч учнів і викладачів інституту щодо ЗНО була організована вперше в області і є певною новацією.

Спілкування у формі семінару-практикуму було дуже корисним для учнів і вчителів, оскільки дало можливість систематизувати вже набуті знання і звернути увагу на деякі секрети, приховані у змісті ЗНО. Велика кількість запитань і обговорення по закінченню зустрічі продемонстрували, що такий вид допомоги освітянам з боку інституту конче потрібний.

Ця зустріч засвідчила спільну зацікавленість науковців і учнів у досягненні результату і безперечно, допоможе одинадцятикласникам  успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання.