Головна > Новини > Відбувся семінар учителів математики та початкової школи з теми «Вибрані питання шкільного курсу математики підвищеної складності»

квітня 13, 2018

_ 111 квітня 2018 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова відбувся семінар учителів математики та початкової школи з теми «Вибрані питання шкільного курсу математики підвищеної складності».

На заході виступила Євтушенко Н.В., кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, розкривши теми: «Формування предметних учнів шляхом вивчення вибраних питань шкільного курсу математики олімпіадного характеру» та «Використання компетентнісного підходу в завданнях із математики в Програмі міжнародного оцінювання учнів – PISA».

Тихоненко О.О., старший викладач ЧОІППО імені К.Д. Ушинського висвітлила актуальні питання ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках початкової ланки та математики, методики навчання школярів прийомам рішення задач за допомогою теорії графів.

За круглим столом обговорювались особливості методики підготування учнів до олімпіад із математики.

_ 2

_ 3