Головна > Новини > Нагороджено переможців V Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

Нагороджено переможців V Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

квітня 17, 2018

mceclip2

Вітаємо переможницю V Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць!” ученицю 9 класу Марковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Анастасію Хоменко.

Урочиста церемонія нагородження  відбулася 13 квітня 2018 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова, представників Міністерства культури України, Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Національної педагогічного університету імені М. Драгоманова, закладів загальної середньої освіти.
Диплом ІІІ ступеня Анастасії вручав заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, цінний подарунок – голова журі Ірина Сопілко.

«Проведення вже п’ятого Всеукраїнського конкурсу говорить про його стабільність і розвиток, зацікавленість з боку учнівської молоді. Приємно, що одним із організаторів конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні. З цією країною склалися давні відносини між університетами, іншими навчальними закладами. Впевнений, що українсько-литовська дружба буде продовжуватись у різних сферах суспільного життя», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.

V Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць!” стає історією!

mceclip0

mceclip1