Головна > Новини > Організація управлінської діяльності щодо формування ключових компетентностей учнів в умовах розбудови Нової української школи

травня 11, 2018

11 травня 2018 року відбувся обласний вебінар для директорів опорних закладів освіти з управлінської діяльності з теми «Організація управлінської діяльності щодо формування ключових компетентностей учнів в умовах розбудови Нової української школи».

Вебінар відкрив Довбня В.М., проректор з науково-педагогічної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук.

На вебінарі було розглянуто такі питання:

1. Організація управлінської діяльності в умовах децентралізації.
  2. Створення освітнього середовища в закладі освіти на засадах компетентнісного підходу.
  3. Партнерство учасників освітнього процесу в умовах реалізації Концепції Нової української школи.
  4. Психолого-педагогічний супровід формування ключових компетентностей учнів в умовах розбудови Нової української школи.
  5. З досвіду роботи щодо створення умов співпраці органу управління освітою з громадськістю.
  6. Розвиток ключових компетентностей учнів на принципах педагогіки партнерства.

Перед учасниками вебінару виступили Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Баришовець Н.П., методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Антоненко О.М., методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи, Стась С.О., начальник відділу освіти Остерської міської ради, Куран І.М., директор Остерської гімназії Остерської  міської ради.

У роботі вебінару взяли участь директори із 78 закладів освіти, а також працівники методичних служб, органів управління освітою райдержадміністрацій, місцевого самоврядування.

Матеріали вебінару

Запис вебінару