Головна > Новини > Педагогічні зустрічі на Довженковій землі

Педагогічні зустрічі на Довженковій землі

травня 14, 2018

DSC03607У закладі дошкільної освіти «Сонечко» Сосницької селищної відбулося планове засідання учасників творчої групи керівників  закладів освіти області з проблеми «Управління процесом здійснення інноваційної діяльності в системі роботи сучасних закладів освіти». Це вже четверта зустріч з початку навчального року і друга у поточному 2018 році. У роботі засідання взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької об’єднаної селищної ради І.С. Кустенко, методист  цього ж відділу Н.А. Фараон, директор ЗДО «Сонечко» В.В. Гришенко, педагоги дошкільного закладу, члени творчої групи – директори закладів освіти області, а також представники кафедри педагогіки, дошкільної та початкової освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського С.Б. Пономаревський, Т.П. Донець, Л.В. Іваненко. Робочим завданням зустрічі стали аналіз і обговорення проблем соціалізації дошкільника в доросло-дитячому співтоваристві, формування ключових компетентностей дітей засобами педагогічної взаємодії.

У процесі роботи учасники зібрання взяли участь у майстер-класах з розвитку педагогічної майстерності, підготовленими вихователями та вихованцями дитячого садочка. Були використані теми «Сучасна дитина в світі казки» та «Місто мого дитинства». Крім того, директор ЗДО В.В. Гришенко презентувала специфіку роботи свого закладу виступом-роздумом «Дозвольте увійти. Допоможемо дитині соціалізуватися в доросло-дитячому співтоваристві».

Учасники творчої групи також відвідали сосницьку культурно-мистецьку перлину – літературно-меморіальний музей письменника, драматурга, кінорежисера О.П. Довженка, вшанували пам’ять великого українського митця. Тут же, в Довженковому саду, відбулася і неформальна бесіда учасників творчої групи, котрі в один голос підкреслили практичну користь організації виїзних засідань, на яких поглиблюється досвід педагогічної роботи, виникає можливість обговорити нагальні завдання та проблеми управління освітою, познайомитися з новими ідеями, побачити в дії як працюють конкретні технології чи методичні підходи.

Тетяна Донець, старший викладач

кафедри педагогіки, дошкільної та