Головна > Новини > Інформація про проведення очного етапу турніру «Супер кодер» в рамках обласної Інтернет-школи «Юний програміст»

травня 14, 2018

IMG_2926Відповідно до наказу Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського від 24.04.2018 № 44 «Про проведення очного етапу турніру «Супер кодер» в рамках обласної Інтернет-школи «Юний програміст» та з метою підготовки учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти до участі в інтелектуальних змаганнях із інформатики 13 травня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського відбувся очний етап турніру «Супер кодер».

Учасників турніру вітали Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доктор філософських наук, доцент; Юрій Горошко, голова журі очного етапу турніру «Супер кодер», завідувач кафедри інформатики і обчислювальної техніки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор; Наталія Хрол, заступник голови журі очного етапу турніру «Супер кодер», тьютор обласної Інтернет-школи «Юний програміст», вчитель інформатики загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова.

До участі було запрошено 36 учнів, які стали переможцями на заочному етапі турніру «Супер кодер». Фактично в очному етапі турніру взяли участь 32 учні з Бахмацького, Городнянського, Ріпкинського, Ічнянського районів, Козелецької об’єднаної територіальної громади, міст Новгорода-Сіверського, Прилуки, Чернігова.

За підсумками змагань переможцями визнано 18 учнів з Бахмацького, Городнянського, Ріпкинського районів, міст Новгорода-Сіверського, Прилуки, Чернігова. Переможців привітали та нагородили цінними призами. Спонсор турніру «Супер кодер» – компанія «Київстар».