Головна > Новини > Триває конкурс “Моє улюблене німецьке слово”

Триває конкурс “Моє улюблене німецьке слово”

травня 16, 2018

aufsatzwettbewerb-formatkey-jpg-w491Учні шкіл, де викладається або з 2018/2019 року починається вивчення німецької мови, можуть взяти участь у конкурсі “Моє улюблене німецьке слово”. Учасники мають подати твір написаний німецькою мовою з поясненням про те, яке німецьке слово є для них улюбленим і чому. Троє фіналістів конкурсу отримають планшети, а найкращі 10 творів опублікують на сайті Goethe-Institut в Україні.

Серед інших вимог до робіт учасників – написання твору без допомоги вчителів чи батьків, а також обсяг доробку не більше 1 сторінки формату А4.

Творчі роботи приймаються до 21 травня 2018 року.

Надсилати твори потрібно за адресою goetheua.konkurs@gmail.com, зазначивши у темі ім’я, вік, школу, місто та країну, контактний телефон учасника.

Важливо, що на момент подачі заявки учаснику має бути не більше 16 років.

Докладніше про умови участі, теми творів та вимоги до них: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/mlw.html