Головна > Новини > Волонтер проекту «GoCamps» у Прилуках

Волонтер проекту «GoCamps» у Прилуках

червня 8, 2018

7

У Прилуцькому комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр творчості дітей та юнацтва» Прилуцької міської ради для двадцяти учнів 6 − 7 класів закладів загальної середньої освіти міста, які відвідують гурток «Англійська мова», організована робота літньої англомовної школи.

Завдяки активній роботі керівника гуртка Ольги Циганко, яка впродовж двох років бере участь в освітньо-культурному проекті «GoCamps» із залученням іноземних волонтерів під гаслом «Ukraine is calling for you», цьогоріч у літній мовній школі ЦТДЮ працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Грегорі Аймаро.

Грегорі – 28-річний американець, який народився в Чикаго та має українське родинне коріння. У 1901 році його прадід виїхав із Прилук до Чикаго. Грегорі – історик, аспірант одного із відомих університетів США, досліджує Чернігівську область, працюватиме з прилуцькими дітьми від 06 до 25 червня 2018 року.

06 червня вихованці ЦТДЮ, керівники гуртків «Англійська мова» та адміністрація радо зустріли Грегорі у стінах свого закладу. Американський волонтер відразу відчув дружню та творчу атмосферу Центру. У невимушеній атмосфері, смакуючи страви української кухні, учасники літньої мовної школи познайомилися з волонтером. Їхній рівень володіння англійською мовою дозволяє порозумітися із американським гостем без перешкод. Сподіваємося, що спілкування дітей із носієм мови сприятиме підвищенню їхнього рівня володіння англійською мовою та викличе ще більшу зацікавленість до вивчення мови.

72310