Головна > Новини > Велика перемога маленької Поліни з Довжика!

Велика перемога маленької Поліни з Довжика!

червня 8, 2018

3

01 червня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася XI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2018». Учасниками олімпіади стали діти дошкільного віку, учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні професійно-технічних училищ та студенти закладів вищої освіти України.

Мета олімпіади: духовно-моральне виховання дітей та молоді на засадах християнської педагогіки.

Оцінювали знання та творчість учасників члени журі: богослови, релігієзнавці, психологи, педагоги, вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі шкіл, викладачі ЗВО з предметів духовно-морального спрямування.

Єдиними представниками від Чернігівської області на всеукраїнському етапі олімпіади стали Підгайна Поліна та Мартинюк Олександра, вихованки Довжицького НВК Чернігівського району.

До олімпіади готували дітей Васеко Н.Г., вихователь, Чупайленко О.Г., Лебедюк С.Б., вчителі початкових класів.

За результатами виконання олімпіадних завдань серед дітей дошкільного віку Підгайна Поліна здобула перемогу й отримала диплом переможця ІІ-го ступеня.

Мартинюк Олександра нагороджена грамотою лауреата олімпіади.

Розділили першу мить радості від перемоги з дівчатками їх батьки – Підгайний Євгеній Борисович та Мартинюк Катерина Сергіївна.

Від всього педагогічного загалу області вітаємо юних переможців, батьків, педагогів. Так тримати!

12