Головна > Новини > Інформація про проведення обласного семінару для спеціалістів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад, органів місцевого самоврядування, методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів)

червня 13, 2018

IMG_20180612_10211012 червня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся семінар із питань особливостей викладання іноземної мови у 2018/2019 навчальному році. У роботі семінару взяли участь сорок представників із 18 районів, 19 об’єднаних територіальних громад та 3 міст обласного значення.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася Лисенко І.В., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. Ірина Василівна торкнулася питання фахового підготування вчителів іноземної мови, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 навчальному році та ознайомила присутніх із новими умовами проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Аналіз стану викладання іноземної мови в закладах загальної середньої освіти  у 2017/2018 навчальному році та питання організації методичної роботи із педагогами висвітили методисти відділу суспільно-гуманітарних дисциплін Булгакова Є.К. та Одінцова Л.П. Зокрема, питання кадрового забезпечення, запровадження другої іноземної мови, наявності в учнів 11 класу міжнародних мовних сертифікатів, організації роботи літніх мовних таборів проаналізувала Булгакова Є.К. Одінцова Л.П.  закцентувала увагу на перебігу всеукраїнського конкуру «Учитель року − 2018» у номінації «Німецька мова» та нових формах  випробування.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися із науково-методичною літературою, яку репрезентувала провідний бібліотекар науково-методичної бібліотеки обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Проскура С.А.

Інформація підготовлена методистами відділу суспільно-гуманітарних дисциплін Булгаковою Є.К. та Одінцовою Л.П.

IMG_20180612_095809

IMG_20180612_101425