Головна > Новини > Інформація про перший етап підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 н.р.

червня 18, 2018

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 29.01.2018р. № 23 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році» згідно з планом-графіком з 20 лютого по  15 червня 2018 року відбулися три очні сесії першого етапу підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової  загальної освіти у 2018/2019 н.р.

У роботі очних сесій взяли участь 643 учителя початкових класів, 376 заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи та 82 директори закладів загальної середньої освіти.

Учасники ознайомилися з новим Державним стандартом початкової освіти, типовими освітніми програмами, базовими навчальними планами, організацією ефективного і безпечного освітнього середовища, методикою та практикою проведення «Ранкових зустрічей»,  компетентнісним, особистісно-орієнтованим, інтегрованим і діяльнісним підходами в освітньому процесі Нової української школи та отримали консультації щодо навчання на дистанційному курсі освітньої платформи EdEra.

Під час роботи третьої підсумкової очної сесії відбулися презентації авторських творчих продуктів (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок, модельних програм тощо).

Успішно виконавши очно-дистанційну програму вчителі початкових класів, що пройшли курси підвищення кваліфікації отримали два сертифікати: безкоштовний електронний сертифікат на 60 навчальних годин освітньої платформи EdEra та сертифікат ЧОІППО імені К.Д. Ушинського на 90 навчальних годин.

З вересня 2018 року розпочнеться другий етап із підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти у  2019/2020 навчальному році.