Головна > Новини > Завершення очного етапу підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 навчальному році

червня 21, 2018

IMG_610020 червня завершилися тренінги для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 навчальному році. Протягом травня – червня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського п’ятсот п’ятдесят два (24 групи) вчителя англійської мови пройшли підвищення кваліфікації за програмою укладеною Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Реалізація змісту програми здійснюється за очно-дистанційною формою, що складається із тренінгів (24 години) для відпрацювання практичних навичок та онлайн курсу теоретичної підготовки (20 годин). Програма базується на засадах особистісно зорієнтованого підходу до освіти дорослих, навчання через рефлексію та врахування власного педагогічного досвіду.

У ході проведення тренінгів увага приділялася усвідомленню ролі вчителя як фасилітатора учіння, розумінню сутності розвивального, діяльнісного спрямування навчання, застосовуванню ефективних технологій навчання мови у комунікативному контексті,  розвитку розумової діяльності учнів  та умінь 21-го століття. Триденні тренінгові заняття для вчителів англійської мови проводили сертифіковані тренери, які пройшли навчання за програмою Британської Ради «Учителі англійської мови – агенти змін». По закінченню очного блоку навчання вчителі отримали сертифікати Чернігівського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Від 19 червня вчителі мають змогу продовжити своє навчання на освітній платформі nus-english.com.ua  Онлайн навчання має на меті надання теоретичної та практичної підтримки за темами:

• Lesson planning and classroom management
  • Teaching vocabulary, grammar, pronunciation
  • Teaching listening, speaking, reading, writing
  • Teaching literacy to young learners
  • Creating a motivating classroom environment.

Учителям будуть запропоновані матеріали з методики викладання іноземних мов у початковій школі (методичні статті, поради, записи вебінарів тощо), поради щодо планування та організації уроку іноземної мови, дидактичні матеріали.

Інформація підготовлена Булгаковою Є.К., методистом відділу суспільно-гуманітарних дисциплін