Головна > Новини > До уваги вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти у 2018/2019 навчальному році

червня 21, 2018

Від 19 червня є активною онлайн платформа nus-english.com.ua

Основні матеріали платформи сприяють підвищенню кваліфікації та дають подальшу інформацію для поглибленого вивчення тем, які висвітлювалися на  тренінгах. Опанувавши основні матеріали на освітній платформі, учителі зможуть пройти тест та отримати електронне підтвердження про проходження курсу. Додаткові матеріали допоможуть урізноманітнити уроки та покажуть подальші можливості для професійного  розвитку вчителя.