Головна > Новини > Увага!

Увага!

серпня 20, 2018

Шановні колеги!

Поспішаємо повідомити вас, що напередодні Дня Знань ви маєте чудову можливість долучитися до безкоштовного онлайн вебінару від видавництва ММ Publications та компанії Лінгвіст!

Ми обговоримо, як привернути та втримати увагу дітей під час занять, наскільки ефективні сучасні психологічні методики 3-2-1, 5-7 (так-так, ми зараз не про математику), як організація та глобальне планування можуть вплинути на увагу тощо.

Новий навчальний рік стане особливим для першачків, які будуть вчитись вже у Новій Українській Школі за підручником Smart Junior!  Тому ми також поділимось нестандартними методами залучення учнів, які пропонують автори-методисти підручника.

Усі зареєстровані учасники, котрі прослухають вебінар до кінця, отримають електронні сертифікати.

Посилання для входу у вебінар буде надіслане 30 серпня до 16 години дня.

Тема: ‘Keeping primaries engaged in the class’
30 серпня (17:00-18:00)
Спікер: Аліна Кошман – методист-консультант видавництва
MM Publications в Україні

Зареєструватись

Креативити не можна, бути консервативним?

Безкоштовні семінари для вчителів англійської мови
Стаття від методиста видавництва MM Publications Аліни Кошман розкриє цікаві методики вивчення алфавіту англійської мови з першачками. 21-23 серпня приєднуйтеся до семінарів від спікера видавництва
MM Publications Angela Konstance
у Вінниці, Білій Церкві та Полтаві.
Читати статтю Дізнатись більше