Головна > Новини > Навчальний семінар для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Навчальний семінар для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

вересня 7, 2018

06 вересня методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Лісовецька І.М.  взяла участь у проведенні навчального семінару для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді на тему «Профілактика ВІЛ/інфекції/СНІДу, туберкульозу та вживання психоактивних речовин серед населення, у тому числі групи ризику».

Методистом Центру презентовано діяльність Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського щодо підготовки педагогічних працівників за профілактичними програмами Міністерства освіти і науки України з формування у здобувачів освіти здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, усвідомлення цінності здоров’я як основи успішної самореалізації, відповідального ставлення до збереження сімейних цінностей, основ відповідального батьківства. Акцентовано увагу на формах і методах профілактичної роботи працівників психологічної служби у закладах освіти області.

Із метою профілактики професійного вигорання спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  проведено заняття з елементами тренінгу.  Вправи спрямовані на розвиток навичок позитивного мислення та підтримки себе та інших у кризових ситуаціях; підвищення особистісного «Я», формування душевної рівноваги, налаштування на перемогу та досягнення.

Методист Центру                                                                 І. Лісовецька

апркен

парекн

нук

Коментувати не дозволено.