Головна > Новини > Навчальний семінар для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

вересня 7, 2018

06 вересня методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Лісовецька І.М.  взяла участь у проведенні навчального семінару для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді на тему «Профілактика ВІЛ/інфекції/СНІДу, туберкульозу та вживання психоактивних речовин серед населення, у тому числі групи ризику».

Методистом Центру презентовано діяльність Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського щодо підготовки педагогічних працівників за профілактичними програмами Міністерства освіти і науки України з формування у здобувачів освіти здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, усвідомлення цінності здоров’я як основи успішної самореалізації, відповідального ставлення до збереження сімейних цінностей, основ відповідального батьківства. Акцентовано увагу на формах і методах профілактичної роботи працівників психологічної служби у закладах освіти області.

Із метою профілактики професійного вигорання спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  проведено заняття з елементами тренінгу.  Вправи спрямовані на розвиток навичок позитивного мислення та підтримки себе та інших у кризових ситуаціях; підвищення особистісного «Я», формування душевної рівноваги, налаштування на перемогу та досягнення.

Методист Центру                                                                 І. Лісовецька

апркен

парекн