Головна > Новини > XXVI щорічна конференція на тему: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області : управлінський аспект»

вересня 13, 2018

На виконання плану роботи ВГУ на 2017 – 2018  навчальний рік, затвердженою XXV щорічною конференцією, Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», за сприяння  Департаменту освіти і науки Херсонської ОДА та Херсонського ОІППО, управління освіти Нової Каховки, управління освіти Скадовська, запрошує Вас до участі в XXVI щорічній конференції на тему: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області : управлінський аспект », яка відбудеться 25 – 29 вересня  2018 року в Херсоні і Херсонській області.

У конференції візьмуть участь керівники та заступники керівників закладів освіти нового типу зі всіх областей України, працівники  ОІППО та ІМЗО МОН України, Інституту неперервної освіти університету ім. Драгоманова, керівники і методисти управлінь та  відділів освіти, спеціалісти видавництв «Ранок» та «Освіта», а також керівники місцевого самоврядування.

Програма конференції