Головна > Новини > Конкурс дослідницьких робіт для студентів 2-5 курсів

Конкурс дослідницьких робіт для студентів 2-5 курсів

вересня 13, 2018

Студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт – їх прийом відкритий до 10 грудня 2018 року.

Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. У своїх дослідженнях учасники можуть застосовувати знання з маркетингу, менеджменту, економіки тощо.

Захист робіт та визначення переможців проведуть наприкінці грудня.

Призовий фонд конкурсу складає 27 тис гривень. Ці кошти будуть розподілені між трьома переможцями наступним чином:

• 1 місце – 13 000 гривень;
  • 2 місце – 7 500 гривень;
  • 3 місце – 3 500 гривень.

Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого увійде генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка, науковці, представники бізнесу та роботодавці.

Докладніше з умовами участі, вимогами до конкурсних робіт та етапами конкурсу можна ознайомитися тут.