Головна > Новини > Інформація про засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського

Інформація про засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського

вересня 25, 2018

125 вересня 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

Ровник І.А., методист відділу природничо-математичних дисциплін презентувала досвід роботи Бредюк Олени Володимирівни, учителя трудового навчання Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 34 Чернігівської міської ради, з проблеми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках трудового навчання, технологій». Цікавим, насиченим фактичним матеріалом, власними творчими наробками був виступ Олени Володимирівни, учителя трудового навчання Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 34 Чернігівської міської ради.

Калюжний М. В., директор Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського Прилуцької міської ради, змістовно розповів присутнім про хід та завершення дослідно-експериментальної роботи з теми «Забезпечення саморозвитку та самореалізації школяра шляхом використання діяльнісної технології» (упровадження в практику роботи закладу загальної середньої освіти Комплексної програми розвитку дітей «Росток») на базі Прилуцької ЗОШ I-III ст. №13 імені святителя Іоасафа Бєлгородського Прилуцької міської ради.

Кузьменко І.І., заввідділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання, презентувала матеріали результатів державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Бурнос В.В., заввідділу дошкільної та початкової освіти, виступив із інформацією про хід дослідно-експериментальної роботи з теми «Науково-методичне забезпечення ступеневого навчання «дошкільний навчальний заклад – початкова школа» природничо-математичного та технологічного напрямків розвитку дітей у системі національно-патріотичного виховання» на базі комунального закладу «Седнівський навчально-виховний комплекс» Чернігівської районної ради.

Вошкіна І.А., заввідділу роботи з обдарованими учнями, поінформувала присутніх про підсумки участі здобувачів освіти області у Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змаганнях у 2017-2018 н.р.

Члени науково-методичної ради схвалили та рекомендували до використання в практичній діяльності педагогічними працівниками області 1 методичні рекомендації, 2 програми гуртків з позашкільної освіти, 18 навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму Обласного комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді».

Секретар НМР                                                                        Т.М. Пригодій