Головна > Новини > Педагогічні розсипи «В.О.Сухомлинський і освіта XXI століття» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) (день другий)

жовтня 9, 2018

12

8 жовтня 2018 року на базі ДНЗ № 8, центру В.О.Сухомлинського м. Прилуки, відбулися Педагогічні розсипи «В.О.Сухомлинський і освіта XXI століття» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) (день другий) під назвою «Шлях до серця дитини».

На початку заходу вихователь-методист Юлія Овчарик ознайомила присутніх із експозицією «Саморозвиток і самореалізація особистості педагога на засадах педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського» у Галереї духовності.

Директор закладу Олена Ляшенко презентувала досвід роботи ДНЗ № 8 із упровадження педагогічної спадщини видатного педагога В.О.Сухомлинського в освітній процес закладу.

Під час відвідин педагогічної вітальні «Василь Сухомлинський. Штрихи до портрету» (музичний керівник Людмила Константиненко) присутніх ознайомили із нетрадиційними формами роботи: іммерсивний театр «На уроці Сухомлинського», танцьобайка «Жураваль і папуга» (за методикою польського хореографа Давида Моджеєвського), галерея живих картин, театр тіней. У ході педагогічної вітальні були використані буктрейлери до казок Сухомлинського, танці, пісні та флешмоб «Лише в нас ув Україні».

Цікавою та пізнавальною була Філософсько-педагогічна мозаїка «Особистісно-орієнтовані стратегії педагогічної діяльності В.О.Сухомлинського» від провідного наукового співробітника відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. Івана Зязюна НАПН України, кандидата психологічних наук, психотерапевта Зінаїди Становських.

Кандидат педагогічних наук, доцент, викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка Оксана Мельничук розповіла про технологічні аспекти виховання базових якостей особистості дошкільника в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського.

Наприкінці присутні побували на презентації парціальної програми виховання дітей дошкільного віку на засадах педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського «Стежка до квітучого саду» та переглянули виставку дитячих робіт до творів видатного педагога.

1

2